Федчишин Назар Романович

Федчишин Назар Романович – к.мед.н, асистент кафедри хірургії та ендоскопії ФПДО, лікар ультразвукової діагностики.

У 2002 році закінчив медичний факультет Львівського державного медичного університету. Будучи студентом протягом 5 років працював у реанімаційному відділенні Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги (КМК ЛШМД).

Інтернатуру за спеціальністю «Хірургія» (2002-2004 рр.) проходив на базі КМК ЛШМД м.Львів.

З 2004 по 2006 рр. навчався в клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія».

З 2006 року – працює асистентом кафедри хірургії та ендоскопії ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

 • У червні 2007 року атестувався на визначення знань та практичних навиків в атестаційній комісії за № 1432-з та присвоєно звання лікаря за спеціальністю «Ультразвукова діагностика» (сертифікат спеціаліста №28666).
 • Грудень, 2009 р. – пройшов навчання на циклі «Хірургія. Вища медична освіта та бодонський процес» на факультеті підвищення кваліфікації викладачів у Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця (посвідчення №221).
 • У 2012 р. пройшов цикл тематичного удосконалення «Особливості викладання актуальних питань хірургії на сучасному етапі» у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.
 • У 2012 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «оцінка ризику і профілактика венозних тромбозів та емболій у невідкладній абдомінальній хірургії».
 • Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, від 30 листопада 2012 отримано диплом кандидата медичних наук (ДЦ №010305) зі спеціальності «Хірургія».
 • У 2013 р. пройшов цикл спеціалізації «Актуальні питання організації медико-соціальної експертизи і реабілітації» у державному закладі «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» (посвідчення ВК №21036171).
 • У лютому 2014 році проходив навчання в центрі судинної хірургії університецької клініки імені Йохана Гуттенберга м.Майнц (Німеччина).
 • Вересень, 2014 р. – пройшов навчання на циклі «Сучасна медична наука. Фахова експертиза» на факультеті підвищення кваліфікації викладачів у Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця (посвідчення №7).
 • У вересні 2014 році приймав участь у роботі експертної комісії ЦТ при МОЗ України.
 • Квітень, 2015 р. – отримав посвідчення вищої категорії зі спеціальності «Хірургія» (посвідчення №3563).
 • У лютому 2018 року атестувався на визначення знань та практичних навиків в атестаційній комісії за № 681-з та підтверджено звання лікаря-спеціаліста зі спеціальності «Ультразвукова діагностика» (сертифікат спеціаліста №105102).

Проблеми із здоров'ям повинні вирішувати професіонали

Не вагайся! Залиши свої контакти та отримай консультацію спеціаліста

Дякуємо! Невдовзі наш спеціаліст Вам зателефонує