м. Львів, вул. Круп‘ярська, 9 

+38073-722-67-78

   +38032-260-03-43

м.Винники, вул. Винна Гора, 7

     +38073-722-67-79

записатися 

на прийом

Пн-Пт:   9:00 - 19:00


Сб: 10:00 - 16:00


Нд:       вихідний


ЗАРЕМБА ОЛЬГА ВІТАЛІЇВНА

Лікар зі спеціальностей «Загальна практика – сімейна медицина», «Терапія», «Кардіологія», «Ревматологія», «Рентгенологія»


    У 2005 роцізвідзнакоюзакінчилаЛьвівський національний медичнийуніверситет імені Данила Галицького. Інтернатуру за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» (2005-2007 рр.), яку проходила на базі КМК ЛШМД м.Львів, післячогозвідзнакоюзахистиламагістерську роботу на тему: «Вплив корвітину на варіабельність серцевого ритму, ліпідний спектр крові, перекисне окислення ліпідів та систему антиоксидантного захисту у хворих на нестабільну стенокардію, робота яких пов’язана із професійними шкідливостями».

    З 2007 працювала асистентом кафедри сімейної медицини. За цей час захистила дисертаційну роботу на тему: «Особливості перебігу нестабільної стенокардії, зміни в імунній системі, біохімічних показниках крові та варіабельності серцевого ритму, у хворих на робота яких пов’язана із професійними шкідливостями».

    На сьогоднішній день лікар вищої категорії за спеціальностями «Загальна практика – сімейна медицина», «Кардіологія», «Терапія», має сертифікати по спеціальностях «Ревматологія» та «Рентгенологія», кандидат медичних наук, доцент кафедри сімейної медицини факультету післядипломної освіти ЛНМУ імені Данила Галицького.Працює на базі кардіологічного відділенні КНП «Лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова». Після дворазового проходження курсів тематичного удосконалення в Україні (м. Київ) та двічі у Польщі (м. Забже, Краків). Автор 178 наукових робіт.

    З лютого 2020 року працює сімейним лікарем, кардіологом та ревматологом у Лікувально-діагностичному центрі «Сімейний».

    Самостійно проводить коронарографію та стентування судин серця, курує кардіологічних хворих у КНП «ЛШМД». Вільно володіє англійською мовою, проводить консультації та формує заключення на іноземній мові.ПРОКОСА МАР’ЯНА ІГОРІВНА

Лікар із спеціальностей «Терапія», «Кардіологія»


У 2011роцізакінчилаЛьвівський національний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю«Лікувальна справа». З 2011 по 2013 роки проходила інтернатуруна кафедрі сімейної медицини ФПДО, яка знаходиться на базі Комунального некомерційного підприємства КЛШМД м. Львоваза спеціальністю «Внутрішніхвороби».

В 2013 роціотрималазваннялікаря-спеціаліста за спеціальністю «Кардіологія». З 2013 року працювалалікарем-кардіологом в обласномуцентрілікуванняскладнихрозладівсерцевого ритму та ендоваскулярноїрентгенхірургії КЗ «Рівненськаобласнаклінічналікарня».

З 2018 року по 2020 рр. – аспірантта асистент кафедри сімейної медицини ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

    Працює над кандидатською дисертацією на тему: «Обґрунтування ефективності метаболічної терапії при сумісному застосуванні з комбінованими антигіпертензивними засобами у хворих на артеріальну гіпертензію». Є автором близько 60 наукових робіт.

     З 2020 року працює лікарем-терапевтом та кардіологом у Лікувально-діагностичному центрі «Сімейний». Спеціалізується в діагностиці та лікуванні хворих зі складними порушеннями серцевого ритму і провідності, включаючи медикаментозне та інструментальне (електрична кардіоверсія) відновленнясерцевого ритму, а також у наданні невідкладної допомоги при аритміях.Володіє методикою проведення та аналізу холтерівського (добового) моніторування ЕКГ та артеріального тиску (ДМАТ).

РАК НАТАЛІЯ ОЛЕГІВНА

Лікар із спеціальностей «Терапія», «Кардіологія», «Дієтологія»


У 2012 році закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького заспеціальністю«Лікувальна справа». З 2012 по 2014 рр. проходила інтернатуруна кафедрі сімейної медицини ФПДО, яка знаходиться на базі Комунального некомерційного підприємства КЛШМД м. Львоваза спеціальністю «Внутрішніхвороби», після чого працювала на посаді лікаря-терапевта ДублянськоїМЛ.

    2014-2016 рр. проходила підготовку у клінічній ординатурі при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького на кафедрі сімейної медицини ФПДО за фахом «Терапія». Автор 72 статей у медичних виданнях.

    У 2016 році пройшла спеціалізацію за спеціальністю «Кардіологія». З 2017 року по 2020 роки єаспірантомта асистентом кафедри сімейної медицини ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

    Працює над кандидатською дисертацією на тему: «Особливості клінічного перебігу артеріальної гіпертензії поєднаної з дисплазією сполучної тканини».

    Серпень,    2018 рік – пройшла стажування в Сілезькому центрі хвороб серця, м. Забже (Польща).

   З 2020 року працює лікарем-терапевтом, кардіологом та дієтологом у Лікувально-діагностичному центрі «Сімейний». Спеціалізується в індивідуальному підході, наданні та складанні основнихвидів харчування: раціональне, превентивне, лікувально-профілактичне та дієтичне при захворюваннях серцево-судинної, дихальної, травної, видільної, ендокринної, нервової, кістково-м’язової, імунної, покривної систем та при хворобах сполучної тканини.

м. Львів, вул. Круп‘ярська, 9


м.Винники, вул. Винна Гора, 7

+38073-722-67-78

+38032-260-03-43

+38073-722-67-79