Заремба-Федчишин Олена Віталіївна

Заремба-Федчишин Олена Віталіївна – лікар зі спеціальностей загальна практика – сімейна медицина, терапія, ревматологія, кардіологія, доцент кафедри сімейної медицини ФПДО, Львівського національного медичного університету, кандидат медичних наук.

У 2002 році з відзнакою закінчила медичний факультет Львівського державного медичного університету. Будучи студенткою протягом 4 років працювала у реанімаційному відділенні Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги (КМК ЛШМД).

Інтернатуру за спеціальністю «терапія» (2002-2003 рр.) проходила на базі КМК ЛШМД м.Львів.

З відзнакою захистила магістерську роботу на тему «Вплив ендогенного дихання на імунологічну реактивність організму та систему гемостазу у хворих на стабільну стенокардію ІІФК».

З 2003 року була асистентом кафедри сімейної медицини.

За цей час захистила дисертаційну роботу на тему: «Варіабельність серцевого ритму та окисно-відновний метаболізм у хворих на стабільну стенокардію, поєднану з гормональним дисбалансом, і методи їх корекції».

19 січня 2012 року присвоєно вчене звання доцента кафедри сімейної медицини (12ДЦ №030022).

Протягом усього періоду курує хворих у кардіологічному відділенні КМК ЛШМД, з 2010 року проводить клінічні обходи в кардіологічному та інфарктному віділенні, постійно здійснює консультативну роботу пацієнтів інших відділень та лікувальних установ м.Львова.

На кафедрі сімейної медицини постійно є куратором циклів підвищення кваліфікації зі спеціальностей «Загальна практика – сімейна медицина», «Ревматологія», циклу спецілізації «Ревматологія».

З вересня 2017 року працює у лікувально-діагностичному центрі «Сімейний».

Автор 236 наукових праць. Є співавтором деклараційного патенту України, п'яти інформаційних листів про нововведення в системі охорони здоров`я, двадцяти п'яти методичних рекомендацій та дванадцяти навчальних посібників. Постійно є учасником та доповідачем на медичних конференціях Вітчизняного та закордонного значення.

Підвищення кваліфікації:

 • У квітні 2009 атестувалась на визначення знань та практичних навиків в атестаційній комісії за № 1068-з присвоєно звання лікаря за спеціальністю «Ультразвукова діагностика» (сертифікат спеціаліста №40600).
 • Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, від 19 січня 2012 (протокол 1/02 – Д) отримано атестат та присвоєно вчене звання доцента кафедри сімейної медицини (12 ДЦ №0300222).
 • З 18.02. по 07.03.2013 р. пройшла навчання на факультеті підвищення кваліфікації викладачів «Сучасні технології вищої медичної медичної освіти. Актуальні проблеми загальної практики (сімейної медицини)» (посвідчення №300).
 • У 2013 р. пройшла цикл спеціалізації «Актуальні питання організації медико-соціальної експертизи і реабілітації» у державному закладі «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» (посвідчення ВК №21184415).
 • У грудні 2014 року атестувалася на визначення знань та практичних навиків за спеціальністю «Ревматологія» (посвідчення 82939)
 • У червні 2014 року пройшла стажування по сімейній медицині у м.Прага (Чехія).
 • У грудні 2014 року отримала посвідчення про присудження вищої категорії зі спеціальності «Загальна практика – сімейна медицина» (посвідчення №2945).
 • У лютому 2015 року отримала посвідчення вищої категорії зі спеціальності «Терапія» (посвідчення №3245).
 • У лютому 2015 року отримала посвідчення про присудження вищої категорії зі спеціальності «Кардіологія» (посвідчення №3243).
 • У січні 2017 року пройшла стажування по сімейній медицині у м.Утрехт (Нідерланди).
 • У червні 2017 року пройшла стажування у Сілезькому центрі хвороб серця у м.Забже (Польща).
 • У червні 2018 року отримала сертифікат спеціаліста зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров'я» (посвідчення №107598)

Проблеми із здоров'ям повинні вирішувати професіонали

Не вагайся! Залиши свої контакти та отримай консультацію спеціаліста

Дякуємо! Невдовзі наш спеціаліст Вам зателефонує