Заремба Віталій Степанович

Заремба Віталій Степанович – доктор медичних наук, професор.

Закінчив Львівський державний медичний інститут у 1980 р. Після проходження інтернатури у 1984-1986 р.р. навчався в клінічній ординатурі. У 1986 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: "Вітаміномодулююча активність інсуліну і преднізолону при сенсибілізації".

У 1981-1993 р.р. – ординатор хірургічного відділення клінічної лікарні Львівської залізниці.

3 1993 р. асистент кафедри хірургії факультету післядипломної освіти, з 1996 р. – доцент кафедри хірургії ФПДО.

У 2009 р. захистив докторську дисертацію на тему: "Діабетична стопа: патогенетичні механізми розвитку та нові підходи до лікування".

З 2010 р. – професор кафедри хірургії ФПДО.

Автор понад 150 наукових публікацій, 17 навчальних посібників, 1 словника, 9 патентів на винаходи та корисну модель, 13 методичних рекомендацій, 2 свідоцтв права власності на твір, співавтор 10 навчальних планів та програм із грифом МОЗ України, 2 праці включені в реєстр галузевих нововведень МОЗ України (2008 р.).

Куратор хірургічного відділення 1-ї міської клінічної лікарні імені Князя Лева. Головними напрямками наукових досліджень є нові підходи до лікування хворих із оклюзійними захворюваннями судин нижніх кінцівок при атеросклеротичних ураженнях та цукровому діабеті, сучасні методи лікування гриж.

Хірург вищої кваліфікаційної категорії.

Проблеми із здоров'ям повинні вирішувати професіонали

Не вагайся! Залиши свої контакти та отримай консультацію спеціаліста

Дякуємо! Невдовзі наш спеціаліст Вам зателефонує